You need to upgrade your Flash Player

Digital Planet Yazılım ve İnternet Teknolojileri

Bugün gururla söyleyebiliriz ki, sunmuş olduğumuz Müşteri İletişimleri Yönetimi ve Hybrid Mail Çözümleri, ülkemizde bir standart olarak, Türkiye'nin önde gelen bankaları, çeşitli finans ve telekomünikasyon kuruluşları tarafından kullanılıp, her ay ortalama 100 milyon sayfa doküman üretimi ve milyonlara hedefe yönelik e-mail, faks gönderisi olarak tüm ülkeye ulaşmaktadır.

Lider ve yenilikçi çözümlerle dolu geçmişimizden aldığımız güç ve cesaret ile, 2001 yılında kurulan Digital Planet, Türk teknoloji sektörünü kişiselleştirilmiş akıllı doküman kavramıyla tanıştırmıştır. Sunduğumuz çözümler tüm Türkiye'de yaygınlaşmakla beraber, müşteri portföyümüze Rusya ve Orta Doğu'dan katmış olduğumuz müşterilerle globalleşme yolunda ilerlemekteyiz.


Bir Bakışta

Digital Planet 10 yılı aşkın bir süredir sunduğu Müşteri İletişimi Yönetimi Sistemleriyle, Ekstre ve her çeşit kurum dokümanının pazarlama dokümanına dönüştürülmesi, saklanması ve sunulması uygulamalarını kapsayan ürün yelpazesiyle ülkemizin önde gelen banka, finans, telekom, utility firmalarına hizmet vermektedir.

Lütfen tüm alanları doldurunuz.
Adınız Soyadınız

E- Mail

Notunuz


X
Ozeleentegrator.com : Web sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için kaydoldunuz.
  • E-Mail
X